اطلاعیه نحوه ثبت نام، مدارک و شهریه پذیرفته شدگان ورودی جدید کارشناسی ارشد 1398

     ضمن تبریک به کلیه پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد سال 1398، به اطلاع می رساند فرایند ثبت نام در این دانشگاه شامل دو مرحله اینترنتی (غیرحضوری) و تحویل مدارک(حضوری) می‌باشد. بدیهی است قطعی شدن ثبت نام هر دانشجو منوط به ثبت نام غیر حضوری و حضوری در تاریخهای 17 الی 25 شهریور 98 و مراجعه به دانشگاه و تحویل مدارک خواسته شده بصورت حضوری در تاریخهای فوق می‌باشد. از پذیرفته شدگان تقاضا می‌شود پس از مطالعه کامل این اطلاعیه نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

تاریخ های مهم:

1. پذیرش اینترنتی (غیرحضوری): تاریخ 98/06/17 الی 98/06/25

2. پذیرش حضوری (تحویل مدارک)(تمامی رشته ها بجز اردکان): تاریخ 98/06/23 الی 98/06/28

3. پذیرش حضوری (تحویل مدارک)(دانشجویان اردکان): تاریخ 98/07/03 الی 98/07/05 

3. شروع کلاسها: 98/06/30 (طبق برنامه ای که گروه های آموزشی ارائه نموده اند.)

نکات قابل توجه:

  1. لازم است دانشجویان حداکثر تا تاریخ 1398/06/31 در مقطع قبلی خود (کارشناسی) فارغ التحصیل شوند. در غیراینصورت در هر زمان که این موضوع مشخص شود قبولی آنان کان لم یکن تلقی شده و برابر مقررات باآنها برخورد خواهد شد.
  2. با توجه به اینکه تمامی مدارک تحصیلی تحویلی به دانشگاه به هیچ عنوان تاپایان تحصیلات مرجوع نمی‌گردد، لذا توصیه می‌گردد از تمامی مدارک خود کپی و یا کپی برابر اصل تهیه نموده و نزد خود نگه دارید.   
  3. دانشجویان عزیز می توانند در بهمن ماه 1398 با مراجعه به گزارش شماره 84 گلستان، از دریافت تاییدیه مدرک تحصیلی کارشناسی خود توسط دانشگاه اطلاع حاصل نمایند. بدیهی است در صورت عدم وصول تاییدیه مدرک مقطع کارشناسی دانشجو تا تاریخ 1398/11/30 از ثبت نام دانشجو در نیمسال دوم ممانعت به عمل می آید.

نکات مهم ویژه پذیرفته شدگان مرد

  1. پذیرفته شدگانی که در حین انجام خدمت مقدس سربازی می باشند باید قبل از ثبت نام  به این  دانشگاه مراجعه و پس از دریافت نامه جهت ترخیص از خدمت نظام، به محل خدمت خود مراجعه و پس از ترخیص نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
  2. پذیرفته شدگان مشمول که در دانشگاه دیگری در حال تحصیل می باشند ، ابتدا از دانشگاه قبلی انصراف  داده سپس با  مراجعه به این دانشگاه و دریافت نامه مربوط به نظام وظیفه (درصورت موافقت نظام وظیفه ) می توانند مراحل بعدی ثبت نام را انجام  دهند.

تذکر: در صورت عدم توجه به نکات مربوط به شرایط نظام وظیفه عواقب آن بر عهده پذیرفته شده می باشد.

 

*دانشجویان گرامی توجه نمایید بعد از تایید ثبت نام اینترنتی توسط آموزش جهت ورود به سیستم گلستان از شماره دانشجویی خود به عنوان شناسه کاربری و از کد ملی به عنوان گذرواژه خود استفاده نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با شماره زیر تماس حاصل نمایید:

آموزش کل: 03538264077


راهنمای نحوه ثبت نام غیرحضوری

  • راهنمای نحوه ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد 1398